HISTÓRIA STARLIFE

Pred olympijskými hrami v Atlante v roku 1996 sa Tom Mower, majiteľ spoločnosti NEWAYS, obrátil na Roberta Změlíka, olympijského víťaza v desaťboji, s ponukou svojich produktov, pri ich zostavovaní vychádzal z 1.200 originálnych formulí čínské cisárskej dynastie Ming. Hneď po dvoch dňoch Robert registroval pozitívny vpliv týchto produktov na svoje telo. Približne po mesiaci potvrdil, že produkty naozaj robia to, čo sľubujú. To bol jeho prvý krok ku spolupráci so spoločnosťou NEWAYS. Ich spoločná práce priniesla veľmi skoro ovocie v podobe produktov veľmi vysokej kvality zameraných na potreby daného trhu. Po šiestich rokoch skúseností v MLM dospel Robert Změlík k nezávislému fungovaniu na území Čiech, Poľska a Slovenska pod novým názvom spoločnosti STARLIFE.

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknúť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Robert Změlík si uvedomuje, že väčšina existujúcich spoločností nemá vôlu dodávať bezpečnejšie prírodné produkty s tým, že by sa vzdaly prehnaných ziskov dosahovaných používaním lacných ingrediencií. Spoločnosť STARLIFE prijala filozofiu „skúmanie výskumu a potrieb daného trhu“, formulovala produkty špičkovej kvality, o ktorých si iné spoločnosti myslia, že je príliš nákladné ich vyrábať a distribuovať. Z najlepších výskumov a objavov v biochémii sú formulované jedinečné produkty. Každý z produktov je zložený z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami čínskej a tibetskej medicíny a umocnená východnými moudrosťami a poznatkami najnovších výskumov.

Východná (orientálna) medicína sa zameriavala na preventívne zdravotné opatrenia a prírodné liečebné postupy. Pokiaľ sú prírodné rastlinné zložky vo väzbe na ich prirodzené organické nosiče, telo si ich tak môže samo extrahovať. Východné štúdie ukazujú, že ľudské telo si z kompletnej potravy vyberá len to, čo potrebuje. Syntetika a izolované chemikálie sú naviac príčinou nechcených vedľajších účinkov.

Prírodná medicína ponúka liečebné postupy, ktoré sú natoľko jemné a prirodzené, že sa môžu stať všednou súčasťou nášho života. Tak existuje šanca na každodenné posilňovanie a upevňovanie vlastného zdravia. Prírodné liečenie je v prvom rade otázkou výživy a celkového životného štýlu, kde preventívne postupy plynule prechádzajú v liečebné.

Pre distribúciu produktov spoločnosti STARLIFE zvolil Robert Změlík formu MLM, lebo najlepší produkt nepotrebuje masovú reklamu, výnimočný produkt sa chváli sám svojim účinkom.